מי אני, מה זה

אז אם במקרה נחתתם בבלוג ואתם לא מבינים מי נגד מי ולמה.. הנה בתמציתיות:

מי את?
קוראים לי אפי, אני בת 22 וחצי (טוב... 23) ואני סטודנטית לפסיכולוגיה

מה את עושה פה?
בגדול רציתי לפתוח בלוג לקים, אבל לא רציתי להגביל את עצמי לנושא אחד.. אז החלטתי לפתוח בלוג על כל מה שמעניין אותי. למזלכם - מה שמעניין אותי זה בעיקר דברים חומריים, אז סביר שלא תראו פה מאמרים על הקורטקס הפרה-פרונטלי אצל קופים בהשוואה לבני אדם, אלא יותר דברים שקשורים לטיפוח, לקים, איפור, בגדים.. אתם יודעים - מה שבאמת חשוב בחיים :)

למה את לא מעדכנת?
כי אני בנאדם רע.
במהלך השנתיים וחצי בהן הבלוג קיים למדתי שאסור לי להאיץ בעצמי, אם בא לי לכתוב - אני כותבת. ואם לא - אני לא.
במדריכים ל"איך לכתוב בלוג כמו שצריך?" תוכלו לקרוא שזאת עבירה על חוק מאוד מאוד חשוב, וכנראה שזה פוגע בכמות ואיכות הקוראים שלי. מצד שני - הבלוג הוא שלי ובשבילי, וככה כייף לי :)

למה את לא עונה לי למייל?
סליחה סליחה סליחה סליחה!
כשמגיע אלי מייל שקשור לבלוג אני קוראת אותו ומסמנת כדי לענות אחר כך (הרבה פעמים אני רואה את המייל באמצע שיעור או סתם כשאני באמצע לראות סדרה). בדר"כ לוקח לי יום-יומיים לענות, ולפעמים אני פשוט... שוכחת... אני חושבת שהגבתי אבל בעצם לא הגבתי... לוקח לי יותר מדי זמן לעלות על טעות כזאת ואז לא נעים לי לחזור.
אם אתם מחכים לתשובה - תציקו לי. אל תשכחו שיש לי שורשים בפולניה ואני רגילה שמציקים לי.

רגע של שקיפות:
כל המוצרים בבלוג, כל עוד לא מצוין אחרת בגוף הפוסט הרלוונטי, נרכשו מכספי האישי. הביקורות מייצגות את דעתי הכנה.

אה... ומי זה הכלב הזה?
זה פול. הוא צ'יוואווה מעורב בן 5 שנמצא דרוס על הכביש, הוא מחפש בית אוהב, עדיף אצל אנשים שנמצאים הרבה בבית וללא כלבים אחרים. אני משמשת לו בית אומנה זמני עד שימצא המאמץ המתאים. מי שרוצה פרטים נוספים מוזמן לפנות אלי למייל.
potusol@gmail,com